ENG

Kanallarımız


Belgesel, Lifestyle, Sağlıklı Yaşam

ANIMAUX HD
Hayvanlar âlemi ve doğal hayat kanalı. Kaliteli belgesellerin yayınlandığı, hayvanlar âlemini mercek altına alan, belgesel dünyasına yeni soluk katacak bir kanal. Hayvanların özel hayatlarını bir de Animaux’de izleyin.

Bilgi: http://www.animauxtv.fr/Default.aspx
Bazı programların VOD hakları da vardır.

ANIMAUX,  Turkcell TV+ ve TURKSAT Kablo TV’de yayında.


Watch the promo video

TREK HD
Gezi, coğrafya, kültür ve bilgi kanalı. Yeni yerler görmek, yeni kültürleri öğrenmek, farklı yaşam tarzlarını tanımak isteyen izleyiciler için…

Bilgi: http://www.trekhd.tv/
Bazı programların VOD hakları da vardır.

TREK, TURKSAT Kablo TV’de yayında.Watch the promo video
Bilgiye ayrılmış bir kanal. Burada ansiklopedileri okumuyor, izliyorsunuz.  Her yaştan izleyiciye göre… Dünya, yaşam, hayat tarzları, gelenekler, teknoloji, keşifler bu kanalda.

Bilgi: http://www.science-et-vie.com/ 

Bazı programların VOD hakları da vardır.

SCIENCE & VIE, TURKSAT Kablo TV'de

VIASAT NATURE
Kaliteli doğa belgesellerinden oluşan bir kanal. 


VIASAT NATURE, TURKSAT Kablo TV'de yayında.
 Watch the promo video

VIASAT HISTORY HD
Sinema filmi kalitesinde belgesellerin ve docu-dramaların yer aldığı türünün en iyi örneği. 

VIASAT HISTORY HD, TURKSAT Kablo TV, Turkcell TV+ ve Vodafone TV.'de yayında.
 Watch the promo video

Z LIVING  HD
“Sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşam kanalı” Z LIVING'de yerinde yapılmış kaliteli belgeseller, sağlıklı yemek ve yaşam, beslenme, alternatif tıp, bitkisel tedavi ve spor programları yer almaktadır.

Bilgi: www.zliving.com
Bazı programların VOD hakları da vardır. Watch the promo video
SMITHSONIAN CHANNEL  HD
Smithsonian Institution dünyanın en büyük müze kompleksi ve araştırma organizasyonudur. ABD’nin DC bölgesinde ‘Hava ve Uzay, Amerikan Sanatı, Amerikan Tarihi, Doğal Tarih, Portrait Gallery ve Doğal Hayvanat Bahçesi’ dahil olmak üzere 19 müzesi var. Misyonları ‘bilginin arttırılması ve yayılması’. Smithsonian Channel bu amaca hizmet etmek için kurulmuş bir kanaldır. Program türleri genel olarak Tarih ve Gizem, Hava ve Uzay, Bilim ve Buluş, Pop Kültür ve Doğal Dünya konularını içeriyor.

Bilgi: www.smithsonianchannel.com

MYZEN TV, Kaliteli hayatı hedefleyen herkesin kanalı. Spor, ev hayatı, güzel yemek, harika seyahatler, ruhani doğal güzellikler ve içsel yolculuklar, kısacası insanın özüne yolculuk. İnsanı neyin mutlu ettiğinin yeniden hatırlanması. Amacımız insanların enerjisini yükseltmek ve hayat kalitesini arttırmasına yardımcı olmak. İnsana dair güzel olan her şey kanalımızda.

MYZENTV, TURKCEL TV+'da yayında.

Spor

TRACE SPORT STARS HD
Birçok büyük platformda taşınmakta olan çok kaliteli ve özgün bir kanal. Ünlü sporcuların hayatları, onlarla yapılmış özel röportajlar, sporcuların dünyasından özel haberler.

Bilgi: http://www.trace.tv/en/sports
Bazı programların VOD hakları da vardır.

TRACE SPORT STARS HD, TURKSAT Kablo TV’de yayında.Watch the promo video

Automoto HD
Motor sporlarına ve araba modifikasyonlarına ayrılmış bir kanal. Kanalda otomobiller ve motosikletlere ilişkin çok kaliteli programlar var. Yeni gelişmeler, buluşlar, yenilikler burada. NASCAR yarışları ise anında Türkçe yorum ve anlatımla ekranlarınızda.

Bilgi: http://www.abmoteurs.fr/Default.aspx
Bazı programların VOD hakları da vardır.

AB MOTEURS, TÜRKSAT Kablo TV ve Turkcell TV+’da yayında.

 Watch the promo video
ESR is a 24/7 eSports channel which originates from the United States with distribution points around the world.

Watch the promo video

Film, Dizi, Eğlence

MANGAS
Şeker Kız’dan sinema filmi kalitesindeki yapımlara kadar Manga diye bilinen Japon çizgi film ürünlerine yer veren, türünün tek örneği kanal.


Bilgi: http://www.mangas.fr/Default.aspx
Bazı programların VOD hakları da vardır.


ZEE CINEMA
Hindistan’ın ünlü Bollywood filmlerinin ve dizilerinin her türüne ayrılmış bir kanal. 24 saat yayın yapan kanalda her zevke ve yaşa seslenen yayın kuşakları var.


Bilgi: http://www.zeecinema.com/
Bazı programların VOD hakları da vardır.


MY CINEMA EUROPE
MY CINEMA EUROPE, 24/7 HD yayın yapan bir film kanalıdır. Sadece en iyi değil ama aynı zamanda her bakımdan etkin ve öne çıkan Avrupa filmlerinin yayınlandığı kanalın içeriği de çok zengin. Yeni çıkan önemli filmler, gişe filmleri, ödüllü filmler, festival filmleri ve unutulmaz klasikler bu kanalda. Her yıl Avrupa filmlerinden önemli seçkilerin izleyicinin beğenisine sunulduğu kanal orijinal dilde ve altyazılı veya dublajlı olarak izlenebilir.

Watch the promo video
DRAGON CINEMA
DRAGON CINEMA 24/7 HD yayın yapan ve Asya sinemalarından önemli seçkiler sunan bir kanaldır. Uzakdoğu aksiyon filmleri, son yıllarda oldukça revaçta olan Kore melodramları, Japon korku filmleri, Hint Filmleri ve bunlar gibi oldukça zengin içerik sunan DRAGON CINEMA Avrupa’da önemli bir alternatif film kanalı olma özelliği taşıyor. Orijinal dilde altyazılı veya dublajlı olarak izlenebilir.

Watch the promo video
ROMANCE TV
Avrupa’da Almanca konuşulan ülke ve bölgelerde yayınlanan kanallar arasında en popüler film ve dizi kanallarından biridir. İzleyici kitlesi ağırlıklı olarak 30-35 yaş grubu kadınlar olmasına rağmen benzer yaş grubu erkekleri de izleyici olarak çekmeyi başarmıştır.


Watch the promo video
CRIMEX
CrimeX dünyaca ünlü, başarılı, ödüllü suç polisiye dizi ve filmlerinin en iyi örneklerinin yayınlandığı bir kanaldır. Haftanın 7 günü 24 saat heyecanın eksik olmadığı kanal Avrupalı izleyicilerin favorileri arasında.

Watch the promo video
E! ENTERTAINMENT  HD
E! popüler kültürün adresi… Yıldızların parıltılı hayatı, eğlence ve şov dünyası ve Hollywood bu kanalda.
Kaliteli ve özgün programların hepsi size ekrana bağlayan, şık ve eğlenceli yapımlar.


Bilgi: www.eonline.com


Watch the promo video
Epic Drama,  dünyanın en muhteşem dönem dizilerinin hepsi burada, tek bir kanalda ve HD görüntü kalitesiyle. Geçmişten gelen müthiş hikayeler modern ve etkileyici bir şekilde yeniden anlatılıyor. Önemli olaylar, önemli insanlar ve harika diziler. Aynı zamanda tutkunun, ihanetin, aşkın ve büyük kayıpların bu önemli kadınları ve adamları biçimlendirmesi. Epic size etkileyici hikayelerini anlatmak için sabırsızlanıyor.

Viasat Epic Drama, Turkcell TV+'de


Müzik

STINGRAY MUSIC
Değişik türlerde binlerce müzik parçasının yer aldığı 100’e yakın DJ’siz, reklamsız audio kanal. Stingray firmasının GALAXIE- MUSIC CHOICE audio kanallarını IPTV, webTV ve cep telefonunda dinleyebilirsiniz. Türk müzik türlerine ayrılmış 3 kanal da var.

Bilgi: http://music-international.stingray.com/


STINGRAY MUSIC audio kanalı DSMART’ta yayında.Watch the promo video
STINGRAY KARAOKE
Dünyanın profesyonel olarak kaydedilmiş en geniş karaoke arşivi tercihe göre hem vokalli hem de vokalsiz seçeneklerle Stingray Karaoke’de yayınlanmaktadır. Kullanıcı dostu karaoke çözümleri 7/24 izleyicilerine evlerinin rahatlığında sunulmaktadır. Binlerce karaoke şarkı arşivine her hafta güncel Top 40 hit şarkıları göz önüne alınarak yenileri eklenmektedir.
Watch the promo video
Watch the promo video
STINGRAY AMBIANCE HD/ 4K UHD
Arka planında günün farklı saatlerinin hatta dakikalarının akışının nefes kesen doğa görüntüleri eşliğinde sakinleştirici müzik ve doğa seslerinin etkileyici birleşimi. Stingray’in tecrübeli doğa kameramanları tarafından çekilen çok çeşitli ve muhteşem doğa ve manzara görüntüleri kulağa ve ruha olduğu kadar göze de hitap ediyor.


DSMART'ta yayında.Watch the promo video
Watch the promo video

TRACE URBAN HD
Yeni “Urban” müzikte Bir Numara. R&B ve Hip-hop dahil, en yeni türler, en yeni parçalar burada. Müzik videoları, özel söyleşiler, müzik, moda, dans, spor ve yaşam tarzına ilişkin özgün programlar bu kanalda.

Bilgi: http://www.trace.tv/en/tv/urban

TRACE URBAN HD & SD, DSMART ve TURKSAT Kablo TV'de yayında.Watch the promo video

Çocuk

ZOOMOO, Kanalın amacı, hayvanlar dünyasını keşfetmek ve bunu çocuklara güvenli bir ortam sunarak, bu keşfi eğlenceli, katılımcı ve hayal dünyalarını zenginleştirerek onlarla beraber yapmak. Kanal, okul öncesi çocukların, tüylü, tatlı ve komik karakterler aracılığıyla, hayvanlarla ilgili bilgi edinmeleri sağlarken, onlara olan sevgilerini arttırmak ve hayat boyu sürecek sevgi dolu bir iletişimin yolunu açıyor.
#C4K360 dünyanın ilk ve tek, sadece ‘Y Kuşağına’ adanmış, 4K UHD müzik ve lifestyle TV kanalıdır. Ekstrem sporlar, oyunlar, Drone yarışları, canlı DJ’ler ve büyük konserler ve festivaller eşliğinde e-sporlar, hem de 4K. Bunların yanısıra başka premium 4K içerikler de var.